E-Stravenky

E-Stravenky

Dvacet let se v oblasti stravenek v Česku nic nedělo. Proč by taky mělo. Vydavatelům stravenek papírky perfektně vyhovovaly. Méně už ale firmám, které je pak musely složitě rozesílat zaměstnancům nebo restauracím, které je musely vracet k proplacení a čekat na své peníze. Tak jsme se to rozhodli změnit. A spustili jsme první elektronické stravenky v Česku.

 

S našimi e-stravenkami je to jednoduché. Doslova. Každý měsíc nám jen pošlete seznam zaměstnanců, kolik kdo má nárok na stravování a my jim body obratem nahrajeme na osobní účty. Zaměstnanci už si pak za jídlo platí sami kartou na bankovních terminálech. Na korunu přesně, bez obav, že jim obsluha na stravenku nevrátí. Podívejte se, jak jednoduše to funguje.

Proč jsou e-stravenky výhodné?

Jak e-stravenky fungují?

Blesková distribuce

S e-stravenkami Benefit Plus ušetříte peníze i čas, protože Vám odpadne jejich pravidelné objednávání, úschova i distribuce. Zaměstnanci zase budou mít radost, že své stravenky dostanou každý měsíc mnohem dříve, než jejich pravěké papírové předchůdce.

Na jedné kartě

Proč nosit v peněžence dvě karty, když stačí jedna. Karta Benefit Plus sama pozná, jestli platíte v restauraci nebo třeba ve fitku. Díky tomu můžete mít jednu kartu pro volný čas i stravování. A mimochodem – i v tomhle jsme byli první. Jen se o tom tolik nepíše.

Pod kontrolou

Oběd chutná mnohem líp, když víte, že máte na zaplacení. Proto Vám můžeme po každé transakci poslat zprávu, kolik Vám ještě na měsíc zbývá. E-stravenky navíc nemůžete ztratit ani je nikdo nemůže ukrást. Stačí jen kartu zablokovat a nechat si poslat novou.

Řekneme vám víc!

Pojďte si s námi popovídat o benefitech ve vaší firmě.