E-Stravenky

E-Stravenky

Stravování bez limitů

Představujeme vám novou generaci elektronických stravenek. Zapomeňte na obavy, jestli máte na dostatečný zůstatek. Na stravenkovou kartu Benefit Plus totiž můžete napárovat svoji soukromou bankovní kartu a platit bez omezení.

 

E-stravenky Benefit Plus můžou zjednodušit život i vám. Našim zákazníkům přinášejí širokou smluvní síť několika tisíc obchodních míst, neomezenou platnost načtených prostředků a neomezený rozpočet díky možnosti propojení s bankovní kartou. To vše spolehlivě a bezpečně na technologii od VISA.

S kartou Benefit Plus už nemusíte řešit, jestli v restauraci vrací na stravenky nebo ne. Jednoduše zaplatíte přesnou částku, případně včetně spropitného, a je to.

A pokud je pro vás jedna e-stravenková karta málo, můžete si snadno v aplikaci objednat druhou kartu do rodiny. Díky tomu můžete využívat elektronické stravenky podobně, jako jste byli zvyklí u papírových stravenek. 

Super snadné zavedení

Implementace e-stravenek Benefit Plus je hračka. Jednoduše nám pošlete seznam zaměstnanců a my se postaráme o vše ostatní. Zajistíme distribuci karet nebo připravíme materiály pro komunkaci. To vše, abyste měli se zavedením novinky co nejméně práce.

Na jedné kartě

U nás je to tak jednoduché, že karta Benefit Plus slouží jak na stravování, tak na čerpání volnočasových benefitů z cafeterie. Zkrátka jeden účet, jedna karta, ale spousta možností. Systém sám při platbě pozná, jestli zaměstnanec platí v kantýně, restauraci nebo lékárně.

Žádné čekání na papírky

S e-stravenkami jen spočítáte nárok na stravné a nahrajete rozpočty do systému. Vaši zaměstnanci pak mohou vyrazit na oběd téměř okamžitě. Rozpočty nahráváme na účty zaměstnancům do 2 pracovních dní. Dejte sbohem rozdávání prehistorických papírků.

Zjistěte víc!

Mám zájem další informace a nezávaznou cenovou nabídku.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

 
Je to daňově bezpečné?
Kolik stojí zavedení e-stravenek Benefit Plus?
Lze e-stravenkami Benefit Plus platit i v naší kantýně, která není smluvním partnerem?E-stravenkami Benefit Plus už platí zaměstnanci České spořitelny, Moneta Money Bank nebo Siemensu. A dalších více než 250 firem používá naši cafeterii.