Implementace

Implementace

Spuštění nového systému benefitů je velká zodpovědnost. Zaměstnanci, kolegové, vedení, všichni čekají, s čím přijdete. Tak neriskujte. Vyberte si dodavatele, který má dostatek zkušeností, skvělé reference a bezpečně vás provede celým projektem.

 

Ano, mluvíme o nás. Benefitům se věnujeme posledních 15 let vlastně non-stop. Za tu dobu máme realizovaných pěkných pár stovek projektů, které vždy odevzdáváme v termínu a bez problémů. Jedním z klíčů k úspěchu jsou naši/ vaši konzultanti. Ti jsou s vámi v kontaktu od začátku až do konce, celý projekt řídí a zodpovídají za něj. Celou dobu je vám tedy k dispozici jeden konkrétní parťák, který o všem ví a se vším poradí. Žádné přehazování mezi našimi odděleními.


Jak to při implementaci většinou vypadá:

  • První schůzka – cca 2 hodiny – probereme, co od systému očekáváte a potřebujete.
  • Vypracujeme základní zadání, které rovnou schválíte nebo upravíte.
  • Během pár dní připravíme první verzi systému a pozveme vás do ní.
  • Společně aplikaci doladíme k dokonalosti. Vyroste vám doslova před očima.
  • Průběžně spolupracujeme s vaším IT. Řešíme např. bezpečné předávání dat.
  • Vyškolíme vám „ambasadory“, kteří pomohou ostatním při zavádění novinky.
  • V termínu a v pohodě spustíme finální verzi, ze které budou mít všichni radost.

 

 

Věří nám ti největší

 

Přidejte se do rodiny našich zákazníků. Budete pro nás stejně důležití jako největší české banky, kterým máme tu čest léta dodávat služby, nebo všechny poradenské firmy Velké čtyřky (pro EY pracujeme pouze na Slovensku). Vážíme si toho, že nám tak důvěřují i společnosti, které radí ostatním společnostem, co a jak dělat. A samozřejmě mnoho dalších.

Naši cafeterii jsme implementovali ve více než 250 firmách v Čechách a na Slovensku. Zavedení systému je ale stejně pokaždé unikátní a přinese nové zkušenosti.

Jsme spolehliví. S námi máte jistotu, že projekt skončí úspěšně a včas, a že vás z něj nebude bolet hlava. Stačí se zeptat našich zákazníků, jak jsou spokojeni. Jejich názor vás snad přesvědčí.

Zjistěte více!

Pojďte si s námi popovídat o benefitech ve vaší firmě.