Implementace

Implementace

Spuštění nového systému benefitů je velká zodpovědnost. Zaměstnanci, kolegové, vedení, všichni čekají, s čím přijdete. Tak neriskujte. Vyberte si dodavatele, který má dostatek zkušeností, dobré reference a bezpečně Vás provede celým projektem.

 

My v Benefit Plus se benefitům věnujeme posledních 15 let na plný úvazek. Nebudeme přehánět, když řekneme, že na ně myslíme vlastně pořád. Za tu dobu už za sebou máme pěkných pár desítek implementací, a věřte nebo ne, ani jednou jsme neprošvihli termín spuštění a pokaždé to skončilo úspěchem. Klidně se zeptejte. Možná je to tím, že nemáme oddělený prodej a account management. Naši konzultanti jsou s Vámi po celou dobu spolupráce, od výběrového řízení až po finální spuštění a následnou správu. Takže to, co Vám ve výběrovém řízení slíbí, budou také muset sami dodržet.

V rámci implementace si nejdříve společně sedneme a projdeme Vaší představu o budoucím systému. Nemusíte mít strach, že na něco zapomenete, na všechno máme připravené formuláře. První implementační schůzka nám tak zabere zhruba dvě hodiny. Na základě této schůzky pak připravíme projektový plán a popis zadání, abychom si byli jistí, že jsme se vzájemně správně pochopili. Po Vašem potvrzení během pár dní připravíme první verzi systému a pošleme Vám přihlašovací údaje do aplikace. Všechny další kroky už pak provádíme rovnou v systému, takže můžete sledovat, jak Vám projekt roste před očima. 

Mezi tím, co pracujeme na podobě aplikace, se například scházíme s Vaším IT a řešíme, jak si budeme předávat data, připravujeme komunikační materiály a platební karty pro Vaše zaměstnance, anebo třeba školíme Vaše kolegy jak s aplikací pracovat.

Pár dnů před startem Vám pošleme přístupy do finální verze aplikace, vzájemně si ověříme, že vše vypadá tak, jak jste si představovali a už jen čekáme na den oficiálního spuštění, kdy všem zaměstnancům pošleme e-maily s přihlašovacími údaji a základními informacemi.

Vybírají si nás ti největší

 

Víte, co mají společného největší české banky? Nebo všechny společnosti z poradenské Velké čtyřky? Bingo. Uhádli jste. Benefit Plus. Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Moneta, UniCredit bank, Deloitte, E&Y, KPMG, PwC, Avast, Siemens, Seznam, Vodafone… všichni se rozhodli pro cafeterii Benefit Plus. A řada z nich je s námi už opravdu mnoho, mnoho let. Je to pro nás obrovská odpovědnost a jsme na to neuvěřitelně hrdí. Pokud se nemůžete rozhodnout, jakého dodavatele zvolit, inspirujte se třeba těmi největšími firmami na trhu.

Naši cafeterii jsme implementovali už ve 250 firmách v Česku a na Slovensku, a víte, co jsme na těch největších implementacích zjistili? Že se pořád máme co učit. Protože implementace ve firmě s deseti tisíci zaměstnanců je úplně něco jiného než ve firmě s jedním tisícem. To jsou zkušenosti, které si od PR agentury nekoupíte. Ty si musíte sami zažít.

S námi máte jistotu, že celý projekt skončí úspěšně a včas, a že si ušetříte spoustu zbytečných starostí. Podle našeho posledního průzkumu spokojenosti (12/2017) by nás a svého account manažera doporučilo přes 85 % našich klientů. Ale už dost vychvalování. Raději se zeptejte sami našich zákazníků, jestli by si nás vybrali znovu. Jejich zkušenosti Vám o kvalitě našich služeb řeknou mnohem víc než naše stránky.

Zjistěte více!

Pojďte si s námi popovídat o benefitech ve Vaší firmě.