Moduly

Moduly

Penzijko a stravenky, tahle kombinace možná fungovala před deseti lety. Ale doba se mění. Na pracovní trh navíc přichází nová generace zaměstnanců, kterou je mnohem těžší zaujmout. Jsou to lidé, kterým nestačí jen rozdat papírky nebo karty. Chtějí vidět Váš opravdový zájem. Tak jim ho ukažte.

 

Dodatkové moduly dodávají cafeterii úplně nový rozměr. Z nástroje na objednávání benefitů se najednou stane systém, který Vám popřeje k pracovnímu výročí nebo ve kterém můžete pochválit kolegu, když se mu něco podaří. Náš vývoj se zaměřuje hlavně na motivaci, povědomí o firemních hodnotách a efektivitu nákladů. Moduly můžete zavést kdykoliv v průběhu fungování cafeterie Benefit Plus a nastavit je přesně podle Vašich interních potřeb.

Salary Swap

Dovolená, zubař, angličtina, kroužky pro Vaše děti. Tohle všechno a mnohem víc můžete zaplatit benefity a ušetřit 31 %, než kdybyste platili v hotovosti. Stačí dát zaměstnancům možnost si převést část odměny do benefitových bodů. Salary Swap poskytujeme ve spolupráci se společností Deloitte, která garantuje daňovou správnost nastavení. Umíme ale také jeho starší variantu, Salary Sacrifice.

Odměny

Kdo rychle dává, dvakrát dává. Dát někomu drobnou odměnu do mzdy proto nemá moc velký význam. Kromě toho, že na odměnu dlouho čekáte, peníze se Vám zdaní a pak se ještě rozplynou ve velké částce. V modulu Odměny mohou manažeři posílat drobné odměny svým kolegům okamžitě a ještě je přitom veřejně pochválit. Firma má navíc přehled, kdo, kdy a jakou odměnu za co obdržel.

Total Rewards

Zaměstnanci kupodivu moc nevědí, co vše jim jejich zaměstnavatelé nabízí nad rámec mzdy nabízejí. Proto jsme už v roce 2008 vyvinuli společně s Nestlé modul Total Rewards, který prezentuje zaměstnancům všechny firemní benefity v kompletním uceleném přehledu. Díky němu zaměstnanci najdou na jednom místě nejen cafeterii, ale i všechny interní benefity a výhody.

Inovace

Tak na tenhle modul jsme opravdu pyšní. Vytvářeli jsme ho společně s odborníky na inovace z různých oborů a hledali optimální on-line podobu. Díky jeho zavedení se Vám už nestane, že by ve firmě zapadl nějaký dobrý nápad. Zaměstnanci píšou všechny své nápady do systému, ve kterém je můžete řídit až do finálního zavedení do praxe a ještě je za nápad odměnit.

Mentoring

Jednoduchá a přehledná evidence mentoringu a s ním spojených odměn, napříč celou společností v daňově zvýhodněném režimu.

Pochvaly

Je to zdarma a má to největší vliv na pracovní výkon. Co je to? Všichni to víme, a přitom všichni tak málo chválíme. Přes modul Pochval je to ale snadné. Stačí vybrat kolegu, zvolit firemní hodnotu a napsat krátkou pochvalu, ke které se pak mohou připojit i kolegové. Manažer si navíc pak všechny pochvaly svého týmu může reportovat a dále s nimi pracovat.

Přání k výročí

Když kolegové zapomenou, že slavíte ve firmě deset let, určitě to nepotěší. S modulem Přání k výročí se to ale nestane. Samostatně fungující systém nejen ohlídá výročí a pošle přání, ale dokonce s předstihem upozorní manažera na jubileum někoho z jeho týmu. Modul také umožňuje automatické načtení bodů v různé výši podle typu výročí.

Volby

V rámci Benefit Plus můžete také nenáročným způsobem uspořádat firemní volby zaměstnance roku nebo měsíce. Vypadá to tak, že zaměstnanci nejdřív nominují své kolegy a po schválení seznamu HR oddělením mezi nimi následně volí nejlepšího z nich. Modul Volby můžete využít na nejrůznější situace, které zahrnují hlasování zaměstnanců.

Spolky

Zejména ve velkých organizacích se často stává, že se lidé z různých oddělení vůbec neznají. To spolupráci neprospívá. Modul Spolky jim ale umožňuje společně se sdružovat v zájmových klubech, které mohou přes aplikaci zakládat a spravovat. Je to vlastně takový náš první krok směrem k firemní sociální síti a propojování zaměstnanců přes jejich zájmy a koníčky.

Spolujízda

Ne každý jezdí do práce rád sám a někdo zase rád ušetří na nákladech. Spolujízda funguje jako specializovaný inzertní portál pro dojíždějící zaměstnance. Navíc díky němu zaměstnancům umožníte navázat neformální vztahy a pozitivní je i vliv na životní prostředí.

Zážitky

Náš majitel říká, že benefity by měly být hlavně o zážitcích a ne o nákupech v lékárně. Proto jsme začali každý měsíc připravovat speciální nabídky ve stylu slevových portálů, které si mohou zaměstnanci objednávat nebo se jimi jen inspirovat. Všechny tyto zážitky je možné objednat jako dárkový poukaz a potešit své rodinné příslušníky.

Bazar

Použité věci je lepší kupovat od známých než od anonymního člověka na internetu. Souhlasíte? Proto tady je Bazar. Umožňuje zaměstnancům jednoduše prodávat a nakupovat použité zboží v bezpečném firemním prostředí od jejich kolegů.

Zjistěte více!

Pojďte si s námi popovídat o benefitech ve Vaší firmě.