Staňte se smluvním partnerem Benefit Plus

Minulý rok jsme našim smluvním partnerům poslali na účty přes jednu miliardu korun. Není škoda, že část z těchto prostředků neskončila u Vás? Tak to pojďte změnit.

 

Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Moneta, UniCredit Bank, Seznam, Siemens, Vodafone… to je jen pár příkladů firem, pro které pracujeme. Celkem jich je přes 250. A všichni jejich zaměstnanci od nich dostávají každý rok rozpočet, který pak utratí v Benefit Plus. Řada z nich si dokonce do Benefit Plus převádí i své bonusy a odměny, protože nepeněžní benefity jsou daňově výhodné. Všech těchto 150 000 uživatelů teď můžete snadno oslovit přes nás díky jedné smlouvě, kterou zvládnete vyplnit za 10 minut.

Proč se stát naším partnerem

 
  • Získáte nové zákazníky, kteří svůj rozpočet dosud utráceli u Vaší konkurence
  • Platby zasíláme do 2 pracovních dnů
  • Neplatíte žádný paušál ani poplatky, jen provizi z objednávky

Jak probíhá platba přes Benefit Plus

 

Platba SMS nebo vytišteným poukazem

Zákazník provede objednávku v aplikaci Benefit Plus a při platbě předloží SMS poukaz nebo vytištěný poukaz na Vaše služby. Případný rozdíl Vám doplatí v hotovosti. Kopie poukazu Vám přijde do e-mailu ihned po provedení objednávky zákazníkem v aplikaci nebo si ji můžete zkontrolovat přímo v systému.

Platba poukazem benefit plus

Platba kartou Benefit Plus

Zákazník Vám předloží naši platební kartu, jejíž číslo a hodnotu transakce zadáte do platební brány na internetu. Případný rozdíl Vám doplatí v hotovosti.

Platba kartou benefit plus

Kdo se může stát smluvním partnerem

Podle zákona můžeme do smluvní sítě zařadit služby z oblasti zdraví, kultury, sportu, rekreace, vzdělávání a nově tištěné knihy.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

 
Co mě spolupráce bude stát? Jaká je výše provize?
Potřebuji platební terminál?
Mám e-shop, mohu být Vaším smluvním partnerem?
Zjistěte více!

Nechte si od nás poslat více informací o možné spolupráci.